Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné riešenie písacích stolov

Prednedávnom sme vám predstavili nové návrhy písacích stolov, ktoré sme získali od nemeckého výrobcu. Kvalita zodpovedá povestnej precíznosti výrobcu, ktorý kladie dôraz na detaily a použité materiály. Ale predovšetkým jeho návrhy designov sú úplne niečo nové, iné. Dnes vám chceme priblížiť ponuku netypických a veľmi funkčných písacích stolov, ako pre deti, tak aj pre dospelých do kancelárie. A je naozaj z čoho vyberať. Široká ponuka odtieňov, ale aj materiálov, vrátane dreva borovice.

 

Psací stůl Shadow

 

Štýlové písacie stoly z dreva i laminátu

Veľmi obľúbeným materiálom a to už niekoľko rokov, sú designy, kde je použitým materiálom drevo. Väčšina z vás pozná tento materiál pod označením jednoducho masív. Nemecký výrobca prináša ponuku z dreva borovice, ktoré je na zachovanie jeho zdravotnej nezávadnosti ošetrené vodou riediteľným lakom. Prírodný odtieň dreva v jeho skutočnej podobe. Ale nájdete u nás aj také stoly, ktoré sú morené a to do nečakaných farieb, pokiaľ hovoríme o masíve. Predovšetkým potom pre deti. Drevo od ružového až po modrý odtieň. Medzi obľúbené patrí aj úprava v transparentnej bielej, kedy odtieň zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Čo je však na písacích stoloch z masívu netypické, je design. Nejedná sa už o štýlový návrh, na ktorý sme možno zvyknutí a možno niektorých z vás od obstarania stola z dreva odrádzalo. Dnešná ponuka, to sú aj moderné designy, ktoré môžu ponúknuť množstvo funkcií. A často sú písacie stoly súčasťou poschodovej postele.

 

Patrová postel s psacím stolem Mezzanine

 

A to je ponuka práve nemeckého výrobcu. Dizajn vytvoril tak, aby práca na počítači, či učenie, kreslenie zase pre deti, bolo čo možno najpohodlnejšie, s ohľadom aj na správne držanie tela. Napríklad pri návrhu, ktorý predstavujeme na našej prvej fotografii môžete zmeniť výšku písacej plochy, ale aj jej sklon. Od vodorovnej polohy až po požadovaný uhol vyhovujúci danej konkrétnej činnosti. Masív v jeho novej, netradičnej podobe, designe.

 

Počítačový stůl Game  Psací stůl Seven

 

Na našej druhej ilustračnej fotografii zase môžete vidieť ponuku netypických odtieňov pre nábytok z masívu, ako sme už spomínali. Ku každému písaciemu stolu výrobca ponúka ďalšie praktické doplnky na prácu. Predovšetkým pohodlné pojazdné kontajnery na kolieskach a široký výber stoličiek, aj pre deti, v najrôznejších odtieňoch. Tento rok je v tejto kategórii naozaj z čoho vyberať, vrátane moderných materiálov a designov.