Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčné riešenie písacích stolov

Možno budte prekvapenie návrhy designov nášho nového obchodného partnera, nemeckého výrobcu. Pre pohodlnú prácu, s ohľadom na jej maximálne zjednodušenie, prináša nové riešenia písacích stolov. Dizajn, ktorý prekvapí môžeme povedať až nečakanými skrytými úložnými priestormi, či možnosťou na rozloženia na väčšie rozmery. To potom platí predovšetkým pre tých z vás, ktorý pre zariadenie kancelárie nemáte dostatok miesta v interiéri. Dnes, vďaka dômyselným mechanizmom a novými technológiám sa dá naozaj všetko vyriešiť tak, aby príjemný, vzdušný interiér bol zachovaný.

 

Prvý krok - zložený stôl

 

 

Na našej prvej fotografii môžete vidieť písací stôl na kolieskach z kolekcie Laptop v jeho zloženom stave, teda v najmenšom možnom rozmere. Ak nepotrebujete pracovať a nechcete, aby vám stôl zaberal príliš miesta, jednoducho necháte tak, ako je. Možnosť postupného rozkladania je veľmi výnimočná. Vo väčšine prípadov ponúkajú výrobcovia v prípade možnosti rozloženia akéhokoľvek nábytku iba dve polohy. Zloženie a rozloženie. Nemecký výrobca ponúka možnosť postupného rozkladania, teda stôl bude mať takú šírku, ako vy si určíte, až do jeho maximálneho rozmeru.

 

Druhý krok - rozkladanie stola

 

 

Tretí krok - rozložený stôl

 

 

Rozložený stôl na jeho maximálnu možnú šírku potom slúži na dlhodobejšiu prácu, kedy vieme, že sa chystáme stráviť pri počítači niekoľko hodín. Ale nielen praktický dizajn je to, čo výrobca na náš trh prináša. Možnosť takéhoto mechanizmu, možnosť rozkladu nie je len vďaka koľajničkám, ale tiež vďaka veľmi vysokej kvalite a detailné prepracovanosti. Taktiež materiály, ktoré nemecký výrobca používa patria ku kvalitným, ako napríklad v prípade tohto dizajnu mdf doska, ktorá je neporovnateľná s laminom. Ale to stále nie je všetko.

 

Nečekané detaily

Dizajn je tak dômyselný, že ponúka aj veľmi praktickú vlastnú písací plochu. Tá je veľmi členitá, praktická a schováva úložné priestory, ktoré môžeme netradične využiť pre prácu.

 

 

Pokiaľ sa teda chystáte zaobstarať moderný písací stôl, ponuku nemeckého výrobcu vám môžeme len a len odporučiť. Dômyselný dizajn, vysoká kvalita a verte alebo nie, ešte v celku dostupná cena.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.