Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová kolekcia nábytku - severský dizajn z Dánska

V minulom článku sme vám predovšetkým predstavili úplne nový rustikálny nábytok od nášho dánskeho výrobcu, ktorý je však taktiež výrobcom moderného nábytku z dreva teak a mahagón. Nábytok, vyrobený z tohto dreva patrí k veľmi kvalitným, pretože ponúka vysoký stupeň tvrdosti. A v súvislosti s vlastnosťami dreva, môže dánsky nábytok, ovplyvnený tzv. severským dizajnom, tak presláveným po celom svete, ponúknuť vysokú mechanickú odolnosť a dlhú životnosť. Zaobstarať nábytok z masívu, z dreva teak, je teda finančne náročnejší, ale nábytok kupujete na celý život. V dnešnom článku malá "ochutnávka" nových kolekcií.

 

Obývací pokoj s nábytkem z Dánska

 

 

Nábytok z teaku - severský design z Dánska

Dánsky výrobca sa stal novým obchodným partnerom spoločnosti nábytok Aldo a to hneď vedľa výrobcov z Francúzska, či Holandska. Sústredíme sa predovšetkým na ponuku moderného designu, ktorý je na našom trhu netradičný. Snažíme sa priniesť vždy niečo nové našim zákazníkom. Nie inak je tomu aj pri ponuke nábytku dánskeho výrobcu, jeho rustikálny nábytok z mahagónového dreva zaznamenal prvé pozitívne ohlasy a ponuka nábytku z teakového dreva dúfame prinesie rovnaké reakcie. Nábytok z Teaku výrobca ponúka pre vybavenie interiéru akými sú obývacia izba, jedáleň, vstupné haly, alebo predsiene. A medzi veľmi zaujímavé tiež patrí vybavenie zimných záhrad a terás príjemnými stolmi a stoličkami z ratanu. Dánsky výrobca patrí naozaj medzi dizajnovú špičku a jeho fotografiami stojí zato sa nechať inšpirovať. Posúďte sami, ako jednoducho je možné zariadiť elegantný interiér.

 

 

Veríme, že dizajn dánskeho výrobcu vás osloví rovnako ako nás. Nábytok z teakového dreva patrí medzi trendy designy tohto roku, rovnako ako ďalšie kolekcie z dreva, rustikálny nábytok a pod. Za pozeranie tiež stojí nábytok z dreva nášho francúzskeho partnera. Prajeme príjemnú inšpiráciu pre vaše bývanie.