Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne francúzske jedálne

Ďalšou novinkou na našom portále, od francúzskeho výrobcu, sú nadčasové jedálne. Zaujme vás originálny dizajn, vysoká kvalita a moderné odtiene týchto jedální. Francúzsky výrobca ponúka jedálne, ako do kuchýň, tak do interiéru obývacej izby. Dnes vám niektoré z týchto jedální predstavíme a určite nám dáte za pravdu, že sú originálne!

 

Kolekcia jedální v bielenom, prírodnom odtieni

Pokiaľ plánujete riešenie jedálne, alebo jedálenského kúta v modernom dizajne, máme pre vás veľmi flexibilné riešenie. Ponuka samostatných dielov na výber, kedy podľa veľkosti danej miestnosti určenej na vybavenie jedálne, môžete pridávať, alebo uberať praktické regály z kolekcie Gami. Môžete a nemusíte kupovať komodu, všetko je teda na dispozíciách miestnosti. Aj vy vďaka flexibilnej ponuke dielov určujete, akú finančnú čiastku budete do jedálne investovať.

 

 

Kolekcia jedální v prírodných odtieňoch

Pokiaľ patríte k milovníkom netradičného dizajnu, potom kolekcia Travis od francúzskeho výrobcu možno osloví práve vás. Moderný dizajn jednoduchých, ale prepracovaných línií je spojený s trendmi, netradičnou povrchovou úpravou. Kombinácia odtieňov prírodného šedého duba s klasickou tmavo šedou vytvára efektnú harmóniu.

 

Jídelní stůl Travis

 

K výberu ponúkame samostatné diely nábytku, ktorými sú jedálenský stôl, vitrína napríklad na jedálenský servis a samozrejme komoda, ktorá je už klasickým dielom nábytku na vybavenie interiéru jedálne. Každý z dielov nábytku, aj napriek tomu, že materiálom je laminátová doska, pôsobí práve vďaka moderným líniám veľmi mohutne. Pri výbere jedálne je úplne zásadný výber jedálenského stola. Jeho výberu by sme mali podriadiť aj ostatné vybavenie jedálne.

Kolekcia Travis ako jedna z mnohých, ponúka tiež diely na vybavenie obývacej izby. Pre majiteľov malých interiérov sa tak ponúka zariadenie jedálenského kúta v harmónii s ostatným vybavením obývacej izby. Na ilustračných fotografiách môžete vidieť kolekciu Travis predstavujúcu diely nábytku do obývačky, či jedálenský stôl v možnom zostavení.

 

Kolekcia jedální pre náročných v rustikálnom dizajne

Ak patríte k milovníkom štýlového, rustikálneho nábytku, kolekcia Country francúzskeho výrobcu vám môže ponúknuť mnoho. Nielen daný typický rustikálny dizajn, ale aj moderné, praktické prvky, ktoré vyhovujú požiadavkám súčasných domácností. Môžeme menovať napríklad možnosť rozloženia jedálenského stola na väčší rozmer, alebo jeho jedálenská plocha z časti vytvorená z tvrdeného skla. Prvky, ktoré z rustikálneho nábytku vytvárajú nábytok aj s praktickým využitím.

 

   

 

Pre všetky diely je použité už spomínané mdf dosky. Je to práve pre vybavenie kuchyne, alebo jedálne dobrá voľba. Masív je veľmi citlivý na vysokú relatívnu vlhkosť v miestnosti. U mdf dosky táto starosť odpadá, je viac odolná na zmeny v ovzduší. Navyše spracovanie je veľmi kvalitné, dosky dosahujú hrúbku až 4 cm. Či už si vybavíte interiér kompletne, alebo si zaobstaráte len jedálenský stôl, vždy platí doprava zadarmo po celej republike od danej čiastky.