Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Originálne rustikálne stoly a stolíky

V minulých článkoch sme vám predstavili netradičné designy rustikálneho nábytku. Aj dnes tomu nebude inak, nemecký výrobca vo svojej kolekcii ponúkajúci úplne nový, trendy industrial design, nechal inšpirovať krásou dreva mango so špeciálnou, rustikálnou povrchovou úpravou, samozrejme v imitácii, nábytok je vyrobený z laminátu a kovu a preto jeho cena je naozaj veľmi príjemná. V malej ukážke vám predstavíme jedálenské aj konferenčné stoly.

 

Jedálenské stoly v industriálnom dizajne

Predstavujeme ďalší z radu barových stolov, ktoré v malom interiéri často nahrádzajú klasické jedálenské stoly a to z ponuky kolekcie Rustic brown. Stabilita a pevnosť vďaka kovovej konštrukcii, doska stola a police z laminátu s povrchovou úpravou vierohodnej imitácie dreva. Spojenie čierneho kovu a prírodnej imitácie je charakteristické pre návrhy industriálnych designov, ktoré sa stali v posledných dvoch rokoch tak populárne.

 

    

 

Ďalším návrhom je zostava jedálenského stola s lavicami. Viac ako dostupná cena s ohľadom na zostavu skladajúcu sa z jedálenského stola a dvoch lavíc. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska vo vierohodnej imitácii dreva v spojení s kovom čiernej farby. preto môže výrobca ponúknuť tak veľmi príjemnú cenu. Jednoduchá montáž aj demontáž.

 

Konferenčné stoly

Hľadáte do svojej obývačky nejaký ten kus originálneho nábytku? Potom máme takisto pre vás ponuku tohto konferenčného stola, od nemeckého výrobcu v novom, trendy industriálnym dizajnu. Úplne nové riešenie bývania, dizajn, ktorý vznikol len pred nedávnom a naozaj využíva prvky, ktoré nájdete v továrňach. Vďaka patine, ktorá nábytku dodáva akoby podobu starého, použitého nábytku, sme konferenčný stôl zaradili práve do kategórie rustikálneho nábytku. Ale to, čo je veľmi dôležité, je vysoká kvalita, ktorá je z časti daná precíznosťou nemeckého výrobcu, ale aj použitými materiálmi. Kov, ktorý je použitý na konštrukciu stolíku, je ako materiál sám o sebe takmer nezničiteľný a drevo mango, z ktorého je vyrobená plocha stolíka, má rovnaké vlastnosti ako napríklad drevo teak. To je známe predovšetkým vysokým stupňom tvrdosti a logicky tak veľkou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. A ak hľadáte naozaj niečo originálne, potom v našej ponuke nájdete aj konferenčný stolík, ktorý pripomína vozík na dráhe! Áno, presne tematikou stanice a vlakov, či vozíka pre nakládku a premiestňovanie balíkov sa nechal nemecký výrobca inšpirovať vo svojej novej kolekcii. 

 

       


V našej ponuke nájdete hŕbu ďalších samostatných dielov na výber v obdobnom dizajne pre prípadné vybavenie kompletného interiéru.