Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálny nábytok z Dánska - romantický interiér

Ponuka rustikálneho nábytku je v posledných rokoch našimi zákazníkmi veľmi sledovaná, jeho obľuba neustále stúpa. Preto sme veľmi radi, že okrem výrobcov z Francúzska a Holandska, sa stal novým partnerom aj výrobca z Dánska. A opäť sa naša spoločnosť sústredila predovšetkým na originálny dizajn, ktorý je na českom a slovenskom trhu ojedinelý a ponúká vysokú kvalitu. Rustikálny nábytok z Dánska je vyrobený z dvoch materiálov, dreva mahagón v bielom prevedení, ale aj dreva teaku, z ktorého výrobca ponúka produkty, nábytok vhodný ako pre vybavenie interiéru, tak zimných záhrad, terás. Ale späť k rustikálnemu nábytku, ktorého snehovo biely odtieň, či biely odtieň s ľahkou patinou, vás určite uchváti.

 

Ristikální nábytek - obývací pokoj

 

 

Rustikálny nábytok z Dánska - romantický design

Ponuka rustikálneho nábytku dánskeho výrobcu Vás predovšetkým prekvapí na prvý pohľad nielen eleganciou, ale možno aj nádychom romantiky. Jednotlivé diely sú navrhnuté dizajnérmi tak, aby ste mohli vytvoriť kompletný interiér. Jeden z príkladov uvádzame na našej prvej fotografii, kedy sme interiér zariadili samostatnými diely komôd, vitrín, alebo jedálenským stolom s ratanovými stoličkami. Stoličky z ratanu nájdete v našej novej ponuke tiež. Naozaj teda môžete na našich stránkach docieliť zhodného interiéru, aký vytvorili designéri na fotografii. Inšpirovať sa niekedy od "profíkov" nie je na škodu.

 

Rustikální knihovna s komodou

 

Za zmienku stojí nielen kvalitný materiál dreva mahagón, ale aj povrchová úprava a v neposlednom rade detaily v podobe moszaných úchytiek. To všetko spolu dohromady tvorí vyvážený, oku lahodiaci celok. Interiér, v ktorom sa budete cítiť všetci veľmi príjemne. Biely rustikálny nábytok pôsobí veľmi efektne v spojení s ratanom, alebo tmavým drevom. Akoby náhodný "neporiadok", voľne položená kniha, veľa sviečok, to všetko je nápad, ktorý moc nestojí, ale interiér veľmi posunie. Jednotlivé diely rustikálneho nábytku predstavujeme pre vybavenie všetkých typov interiérov, od kuchyne až po spálňu. Na vás je len správny výber, aby ste boli spokojní s vašou voľbou.

 

Ochutnávka nábytku, ktorý drevo imituje

Ďalšiu skupinu nábytku, ako sme už predosielali, je nábytok v industriálnom dizajne. ktorý drevo imituje. Laminát v spojení s kovom kladie v dizajne dôraz na prirodzený vzhľad a úchvatná je potom na tomto industriálnom dizajne dostupná cena. Neskutočný reliéf akoby vo všetkom súznel s prírodou. Posúďte sami, čo všetko ponuka nábytku nášho nového partnera prináša.

 

 

Veríme, že malá ochutnávka nových produktov a tých, na ktoré sa môžete do konca roka tešiť vás zaujala. V najbližších dňoch, určite stojí zato sledovať v našej kategórii noviniek, kde nájdete príjemný dizajn pre milovníkov nielen rustikálneho nábytku, ale aj milovníkov romantického, netradičného dizajnu v štýle Marthy Stuart.