Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálne z kolekcie Annecy

Francúzsky výrobca je tu opäť s novinkou v kategórii rustikálneho nábytku, kde predstavuje vysoko kvalitné, luxusné rustikálne spálne z kolekcie Annecy. Rustikálny nábytok je špecifická kategória nábytku, ktorá sa vyznačuje štýlovým dizajnom a netradičnou povrchovou úpravou.

 

Ložnice Margaux white

 

Kolekcia Margaux v bielom odtieni

Francúzsky výrobca v kolekcii Margaux ponúka široký výber rustikálneho nábytku na vybavenie spálne. A práve vďaka širokej ponuke a predovšetkým možnému výberu najrôznejších rozmerov daného typu nábytku, môžete zostaviť nábytkom z tejto kolekcie interiér rozmerovo malej spálne, alebo stredne veľké či skutočne priestranné, veľké spálne. Náš návrh, ktorý vám ponúkame teraz je určený pre malú miestnosť, kde bohužiaľ nie je priestor na veľkú šatníkovú skriňu či veľkú komodu. Všetko je navrhnuté tak, aby aspoň splnilo funkciu spálne a šatníková skriňa je iba dvojdverová, komoda so štyrmi šuplíkmi úzka a vysoká.

 

    

 

Samozrejme sme zachovali komfortný rozmer miesta na spanie pri manželskej posteli a to o veľkosti 160x200 cm. Zo všetkého sa dá zľaviť, ale komfortný rozmer na spanie je potrebné zachovať aj keby sa vám do vašej spálne nič iné ako posteľ nezmestilo. Keďže autorom designu je francúzsky výrobca, znateľne je tu využitých provensálskych prvkov, ktoré celému návrhu spálne dodávajú typický francúzsky šarm. Je veľmi dobre, že pre nábytok zvolil výrobca snehovo biely odtieň, pretože patrí k najobľúbenejším pre rustikálny design. Kvalita nábytku vás milo poteší, na výrobu bolo použitých dvoch materiálov a to mdf dosky a laminátu, ktoré v mnohých miestach dosahujú hrúbku až 30 mm. Dodanie spálne v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Spálňa Margaux v trendy šedom prevedení

Francúzsky výrobca predstavuje aj veľmi netradičný odtieň pre rustikálny nábytok v kolekcii Margaux, ktorý je však zasadený do interiéru spálne veľmi elegantný. Áno, kolekcia Margaux ponúka všetko pre vybavenie spálne v netradičnom prevedení. Ponuka francúzskeho výrobcu rustikálneho nábytku v kolekcii Margaus je veľmi flexibilná a danými dielmi môžete vybaviť spálňu veľmi malých rozmerov, ale aj spálňu veľkú, priestrannú. Rustikálny dizajn vďaka francúzskemu výrobcovi s provensálskymi prvkami je obľúbeným riešením a veľmi trendy. Výrobca tiež zvolil netradičné pre tento typ nábytku, svetlo šedý odtieň.

 

    

 

Vyberať môžete z troch typov a rozmerov šatníkových skríň, na výber dva rozmery miesta na spanie postele, alebo dva rozmery komôd. Nechýba ani nočný stolík, skrátka všetko pre vybavenie vašej spálne. Nábytok nechýba ani tradičné, štýlové úchytky, ktoré k rustikálnemu dizajnu rozhodne patria. Záleží iba na Vás, aké diely z tejto originálnej kolekcie si objednáte podľa Vašich možností.