Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stále vyhľadávaný rustikálny nábytok

Rustikálny nábytok patrí stále k veľmi obľúbeným a na našom portáli je materiálom tohto nábytku predovšetkým borovica a dubové drevo. Pre vašu lepšiu predstavu, ako môže príjemne nábytok v interiéri pôsobiť, sme pripravili návrhy rustikálneho nábytku v zostavách, ale nemusíte celé zostavy kupovať, z jednotlivých dielov v našej ponuke môžete vytvoriť zostavu spálne, jedálne, pracovne a pri väčšej fantázií tiež predsiene. Niečo málo zo širokej ponuky vám dnes predstavíme.

 

Rustikálny nábytok do jedálne

Medzi najvyhľadávanejšie diely rustikálneho nábytku sa zaradili diely, pre vybavenie kuchyne a jedálne. Dôvod je veľmi jednoduchý, príjemné stolovanie s rodinou dokáže práve rustikálny nábytok ešte viac ovplyvniť. Malou nevýhodou je, že rustikálny nábytok si vďaka jeho mohutnosti môžu dovoliť skôr majitelia väčších interiérov. Ale v našej ponuke nájdete aj rozmerovo menšie diely rustikálneho nábytku, ktoré predstavujeme nie ako zostavu, ale v samostatných dieloch. Rustikálny nábytok je tak zdravotne nezávadný. Výrobcovia kladú veľký dôraz na kvalitu nábytku, preto sa používa zásadne drevo riadne vysušené a bez kazov, čím zamedzí neskoršie deformácii nábytku vplyvom zmien v prostredí, interiéri. Veľkou výhodou rustikálneho nábytku je rozhodne dodanie v dielach bez nutnosti montáže. Na prvej fotografii vám predstavíme rustikálnu jedáleň Country v ponuke dielov, vo svetlo hnedom vosku, ktorá potrebujete dostatočne veľký priestor. Len tak krása vlastného dizajnu a materiálu dreva borovice vynikne. Ale ako sme už zmienili, môžete si vybrať len niektoré diely nábytku, ktoré sa hodí práve vám. V transparentné biele s kombináciou hnedej, ponúkame na druhej fotografii rustikálnu jedáleň z masívu Cassala. Kolekcia rustikálneho nábytku Cassala od nemeckého výrobcu je veľmi elegantná, páči sa nám tiež prepojenie dvoch kontrastných odtieňov. Transparentnéj bielej, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva a hnedej, ktorý dodáva nábytku príjemný efekt. Aj keď sa jedná o návrh jedálne v rustikálnom dizajne, rozhodne výrobca nešetril modernými prvkami.

 

Kvalitný spánok pre vás aj deti

O rustikálnom nábytku sme si povedali už mnoho. Preto vám ponúkame rovno návrh dizajnu francúzskeho výrobcu pre rustikálnu spálňu Ellen H11, ktorý je, tak trochu iný ako tradičné zostavy. Rustikálna spálňa v sebe nesie tiež moderné prvky, hlavné línie daných dielov sú veľmi jednoduché a rustikálneho vzhľadu je docielené s typickou mohutnosťou, ale detaily napríklad v podobe úchytiek či odtiene. Kontrastné spojenie svetlého dubu samozrejme v jeho imitácii s bielenou čerešňou. Vďaka jednoduchosti je potom zostava spálne vhodná aj pre umiestnenie do malých interiérov. Navyše dané diely ponúkame samostatne, zaobstarať si môžete to, čo vy potrebujete. Ak vás oslovila len manželská posteľ či komoda aj toto riešenie je k dispozícii. Rustikálna detská izba - diely, to je ponuka pre vaše deti. Keď si vyberte práve túto detskú izbu, iste aj preto, že patrí do kategórie ekologického nábytku. Prírodné materiály, ktorým drevo mahagón bezpochyby je, majú tie najlepšie vlastnosti pre zachovanie zdravotne nezávadného interiéru, čo je to najlepšie, čo môžete dieťaťu pre jeho zdravý vývoj zabezpečiť. Zdravotná nezávadnosť dreva nenarúša ani povrchová úprava v bielom odtieni, ktorá je vykonaná vodou riediteľným náterom. Dánsky výrobca je na našich stránkach už známy ponukou nábytku vo vysokej kvalite. Jeho kolekcie patrí k veľmi vyhľadávaným tiež preto, že predstavuje značkový nábytok a značka je vždy zárukou kvality. Rovnako ako vlastné, použitý materiál pre výrobu daných dielov, drevo mahagón v povrchovej úprave snehovo bielym odtieňom.

 

 

Dnes sme vám ponúkli len malú časť toho, čo v našej ponuke rustikálneho nábytku môžete nájsť. Rustikálnym nábytkom môžete zariadiť obývaciu izbu, pracovňu, alebo predsieň. Záleží len a len na vás, akému štýlu a do akej miestnosti, dáte prednosť.