Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Študentské a detské izby s vôňou dreva

Detské izby z dreva borovice v podobe kompletných zostáv, sú hlavne ekologické a zdravotne nezávadné. Ponuka detského nábytku z masívu od zahraničných výrobcov je široká a možno budete sami prekvapení, ako môže byť detský nábytok z masívu moderný a farebný. Vaše deti sú denne s nábytkom v kontakte, preto drevený nábytok do detskej izby je tou správnou voľbou. Posúďte sami, že nábytok z masívu, už dávno nie je stará klasika, ale veľmi moderné dizajny, ktoré sa vašim deťom budú určite páčiť.

 

Detská izba pre bábätko

Bezpečná izba pre bábätko Poudre, je značkový nábytok, ktorý je sám o sebe zárukou tej najvyššej možnej kvality. Francúzsky výrobca značkového nábytku Noukie's ponúka navyše veľmi dômyselný dizajn, ktorý využijete, aj keď vaše bábätko detskej postieľke už odrastie. V návrhu zostavy je rad bezpečnostných prvkov, ako napríklad zaoblenie hrán so zakončením systémom abs. Možnosť obstarania prebaľovacieho pultu ku komode ponúka jeden z najviac bezpečných spôsobov prebaľovanie bábätka. Do zostavy detskej izby sme zaradili klasické diely nábytku, ktoré by nemali v interiéri bábätka chýbať, ale aj niečo navyše. Prebaľovací pult, postieľku s možnosťou rozloženia, alebo možný výber úchytiek. Kvalita a bezpečnosť je pri zostavovaní detskej izby pre bábätko tým najdôležitejším. Pripevnenie pultu na pevno ku komode je jedným z najviac bezpečných spôsobov prebaľovanie bábätka. Úchytky rôznych tvarov a hviezdičky na postieľke potom veľmi príjemne dotvárajú detský námet na nábytku v izbe bábätka.

 

Detská izba pre školákov

Detská izba z masívu My color, ktorú vám predstavíme, je vhodná pre dievča aj pre chlapca. Dánsky výrobca predstavuje certifikovaný detský nábytok, kvalita je na veľmi vysokej úrovni. Materiálom pre výrobu nábytku sa stalo drevo borovice, ktoré je riadne vysušené, bez kazov a hrčí. Nedochádza k neskoršej deformácii nábytku a povrch nábytku je hladký. Najviac nás na tomto dizajne detského nábytku z masívu oslovili odtiene. Detský nábytok z masívu si môžete vybrať naozaj z širokej ponuky detských, pastelových farieb a červený odtieň rozhodne nesmie chýbať. V návrhu detskej izby, ktorú predstavujeme teraz je potom červený odtieň v kombinácii s tmavým prevedením odtieňa antracit. Je to spojenie odtieňov, ktoré označujeme za neutrálne. V zostave detskej izby je detská posteľ s praktickou sadou dvoch zásuviek, tiež veľmi praktické kontajnery na pojazdoch a návrh uzatvára zostava detského nábytku stôl so stoličkami. Či zaobstaráte len jednu stoličku či tri, už je len na vás a predovšetkým potrebách vašich detí. Drevo borovice ako materiál tiež veľmi priaznivo pôsobí na psychiku nielen detí, ale aj dospelých. Nábytok z masívu sa opäť po dlhšej pauze vracia do našich domácností a to predovšetkým vďaka zmene dizajnu. Už to nie je len ponuka štýlového dizajn iba v prírodnom odtieni dreva, ale výrobcovia prinášajú moderný nábytok v rôznych odtieňoch. Pastelové farby potom v interiéri detskej izby patrí k obľúbenému riešeniu.

Patrová postel Mezzanine    Rozkládací postel Pino

 

Izba pre študentov

Študentská izba z masívu a kovu? Áno, ak hľadáte pre svoje dieťa originálny nábytok pre zostavenie elegantnéj študentskej izby. Ak-že áno, potom vás možno osloví práve kolekcia Alex belgického výrobcu. Netradičný je nielen samotný dizajn, ktorý má určite svoj osobitý štýl, ale tiež použité materiály pri výrobe jednotlivých dielov. Spojenie čierno moreného dreva ako imitácia kovu s drevom morenom do svetlo hnedého odtieňa. Jedným slovom kolekcia Alex je pre zostavenie študentskej izby naozaj na našich stránkach unikátna. Cenovo je nábytok náročnejšie, ale jeho mechanická odolnosť, dlhá životnosť a dizajn stojí za zváženie. V každej izbe je vždy potrebné tiež vyriešiť úložné priestory. Tie vo väčšine kolekcií, a u kolekcie Alex tomu nie je inak, zaisťuje šatníková skriňa a komoda. V kolekcii Alex si môžete vybrať skriňu vo dvojdverovom aj trojdverovom prevedení. A aj väčšia skriňa môže byť veľmi užitočná, ak máte dve deti. Tiež nezabudnite, že posteľ v tejto kolekcii ponúka zásuvku ako prístelku pre druhé dieťa, prespanie kamarátov, alebo aj ako ďalší úložný priestor.

 

Patrová postel Pino, dolní lůžko 140x200 cm

 

Nábytok z masívu sa opäť po dlhšej pauze vracia do našich domácností a to predovšetkým vďaka zmene dizajnu. Už to nie je len ponuka štýlového dizajnu iba v prírodnom odtieni dreva, ale výrobcovia prinášajú moderný nábytok v rôznych odtieňoch. Pastelové farby potom do interiéru detskej izby patrí k obľúbenému riešeniu. Dnes sme vám predstavili nábytok z masívu od francúzskeho, dánskeho a belgického výrobcu, nabudúce bude na rade nemecký výrobca.