Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úplne jedinečný dizajn nábytku

Dnes by som sa chcela s vami podeliť o dojmy z návštevy, kedy som si mohla ohmatať a prvýkrát vidieť na vlastné oči netradičný dizajn rustikálneho nábytku z dôvodu spojenia dvoch odtieňov dreva. Biela patina a pre hornú odkladaciu dosku prírodný, svetlo hnedý odtieň. Je to naozaj kvalitný nábytok, pri ktorého výrobe je ešte stále použitá ručná práca. Všetky segmenty tohto originálneho nábytku, sme zaradili na našom portáli samozrejme do kategórie rustikálneho nábytku. A v tejto kategórii nájdete skutočne veľa. Nábytok z dreva borovice nemeckého výrobcu, ale aj nábytok z dreva mahagón dánskeho výrobcu, alebo dokonca rustikálny nábytok z Francúzska z laminátovej dosky. Ktorú variantu a materiál zvolíte vy, to už je na vás.

 

Kvalita a originalita

Včera som bola na návšteve u svojej dobrej priateľky, ktorá si zaobstarala do kuchyne tento rustikálny nábytok. Už pri obyčajnom vstupe do kuchyne na mňa dýchla nevšedná atmosféra. Biela patina v kombinácii s prírodným borovicovým drevom je skutočne originálna. Najviac ma zaujímala kvalita nábytku a tá bola naozaj nad moje očakávania. Ručné práce je vidieť na všetkých detailoch, napríklad šuplíky sú vyrobené tak, že ich pojazd je naozaj drevo na drevo a nenájdete tam najmenší komponent iného materiálu! Zamerala som sa aj na detail v podobe úchytiek a ani tie nesklamali! Aj pri dotyku na úchytku som cítila, ako by bola mierne hrdzavá a mala za sebou už nejaké tie roky. A čo potom, keď sme zasadli za pevný stôl, z ktorého naozaj dýchala zvláštna rodinná atmosféra. Stoličku som mala síce problém zdvihnúť, ale sedenie na ňu je veľmi príjemné. Tak som sa chcela s Vami podeliť o nevšedný zážitok z tohto nábytku a teraz Vám niektoré tieto komponenty predstavím na fotografiách. Ale verte, že to nie je ono! Nábytok si musíte ohmatať a už mu neodoláte!

 

 

Jedáleň na fotografii je iba návrhom, vy si však môžete vybrať zo širokej ponuky samostatných dielov rustikálneho nábytku na našich stránkach v niekoľkých farebných variantoch. Túto jedáleň sme zaradili do kategórie zostáv.

 

Komoda

Rustikálna komoda je najviac obľúbená pre umiestnenie do interiéru rustikálnej kuchyne. Komoda je vyrobená z borovicového dreva s povrchovou úpravou voskovania. Prírodné materiály, špeciálna povrchová úprava, ktorá dodáva komode požadovaný nádych staroby. Kvalitný nábytok, pri ktorého výrobe je ešte stále použitá ručná práca.

 

 

Vitrína

Originálne prevedenie vitríny v prevedení biela patina s prírodnou doskou, ktorá je nová, ale má nádych starého času. Prepracovanosť detailov v podobe vyfrézovaných hrán, kovaných úchytiek a samozrejme aj finálnej úpravy bielej patiny, ktorá patrí k veľmi náročným. Úprava voskovania vo svetlo hnedom, hnedom a prírodnom odtieni borovice, materiálu, z ktorého je vitrína vyrobená.

 

 

Tak čo? Stačí sa Vám pozrieť na fotografie rustikálneho nábytku, aby ste sa doň zamilovali rovnako ako ja? Stačí iba kliknúť na nábytok Aldo, objednať si originálne segmenty tohto nábytku podľa Vašich potrieb a zvyšok už nechajte na nás!